Informace pro ubytované

Guest Directory

Guest Directory

Vážení hosté,

velice nás těší Váš zájem o pobyt ve Vyhlídka Residenci. 

Abyste měli všechny potřebné informace před rezervací nebo již během Vašeho pobytu, sestavili jsme pro Vás podrobný návod, který odpovídá na nejčastější dotazy. 

Provoz Vyhlídka Residence je plně automatizovaný od momentu rezervace po odjezd. Samoobslužná recepce představuje systém, pomocí kterého se jednoduše ubytujete i odhlásíte. 

V případě jakýchkoliv požadavků či dotazů Vám je 24/7 k dispozici vždy náš pracovník buď na recepci hotelu Omnia nebo na telefonním čísle:+ 420 499 859 780

 

Informace pro ubytované

 

PŘÍJEZD

Pokud vyplníte online check-in a rezervace je zcela uhrazena, v den příjezdu obdržíte kód na vstup do Residence a stejný kód slouží ke vstupu do Vašeho pokoje. Kód je platný po celou dobu pobytu. Pokud online check-in není dokončen, za vstupními dveřmi do Residence se zaregistrujete na tabletu, který Vám po dokončení všech náležitostí vydá potřebný kód pro vstup do residence i pokoje. Pokud rezervace není uhrazena, prosíme vás, abyste se dostavili na recepci hlavní budovy hotelu Omnia.


CHECK-IN

Ubytování hostů je možné od 15:00 hod. a od této hodiny také bude aktivován Váš vstupní kód do pokoje. Dřívější možnost příjezdu prosíme konzultujte s pracovníkem recepce Omnia hotelu.


CHECK-OUT

Odhlášení z pokoje je nutné provést do 11:00 hod. v den odjezdu. Kód do pokoje přestane automaticky platit. Pokud si přejete pobyt prodloužit, udělejte prosím novou rezervaci nebo kontaktujte našeho pracovníka. Check-out prosíme proveďte na tabletu v přízemí budovy. Pozdější odjezd je možný maximálně do 15:00 hod. po předchozí domluvě s pracovníkem recepce Omnia hotelu za poplatek 500 Kč / 20 eur.

 

NÁLEŽITOSTI PRO UBYTOVÁNÍ

Dle platných zákonů ČR je třeba se pro přenocování v ubytovacím zařízení prokázat platným občanským průkazem nebo pasem.

 

VYHOTOVENÍ ÚČTU ZA POBYT

V případě, že si přejete zaslat účet za Váš pobyt, kontaktujte nás prosím na emailové adrese: info@residencevyhlídka.cz

INTERNET

Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu zdarma. 

 

VYBAVENÍ POKOJŮ

Všechny apartmány jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou. Mají prostornou koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, ve které najdete toaletní potřeby, ručníky a fén. V pokojích nechybí další základní vybavení jako např. kosmetické zrcátko, ramínka v šatních skříních a jiné. V pokojích se nachází lednička, coffee set (rychlovarná konvice, čaj a káva).  

PARKOVÁNÍ

Soukromé parkování je možné za poplatek 250 CZK/den před budovou. Rezervaci parkovacího místa prosíme proveďte emailem nebo přes náš web (odkaz Vám přijde po rezervaci). Zadání SPZ je povinné pro dokončení on-line check-in. Pokud SPZ v rezervaci není zadána, je nutné se dostavit k check-in do hlavní budovy hotelu Omnia. Parkování 1-7 se nachází přímo před Residencí Vyhlídka, parkování 8-17 se nachází přes ulici naproti Residenci Vyhlídka na označeném pozemku.